با توجه به اینکه مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها صادر شده و فردا همزمان با عید غدیرخم واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی با واکسینه کردن 100 نفر از کارکنان شاغل در شعب منتخب بانک‌ها به صورت نمادین آغاز ‌می‌شود، دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها در این زمینه اعلام کرد: واکسیناسیون کارکنان بانکی در اولویت قرار گرفته و پیش بینی شده است که از فردا واکسیناسیون به صورت نمادین شروع شود اما تزریق واکسن به کارکنان بانک‌ها از یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود.

نورنیوز-گروه جامعه: روز گذشته وزیر بهداشت مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها را صادر کرد که بدین منظور قرار شد تا از اوایل هفته آینده تزریق واکسن به آن‌ها آغاز می‌شود.

در این بین، علیرضا قیطاسی - دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی - در خصوص برنامه ریزی برای انجام واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها، گفت: مقرر شده است امروز در بانک مرکزی جلسه ای با حضور نمایندگان بانک‌های دولتی و خصوصی و همچنین نماینده وزارت بهداشت درباره زمان‌بندی و چگونگی واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها برگزار شود.

در این زمینه، بانک مرکزی اعلام کرد که در جلسه مشترک میان نمایندگان شبکه بانکی، مدیر رفاه کارکنان بانک مرکزی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد فردا همزمان با عید غدیرخم واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی با واکسینه کردن 100 نفر از کارکنان شاغل در شعب منتخب بانک‌ها به صورت نمادین آغاز ‌شود.

این جلسه به منظور انجام هماهنگی‌های لازم درخصوص فرآیندها، سهمیه‌ها و چگونگی اجرای طرح واکسیناسیون شبکه بانکی برگزار و مقرر شد که واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی از اوایل هفته آینده با اولویت کارکنان شعب و در سریع‌ترین زمان ممکن عملیاتی شود. همچنین به موجب تصمیمات اخذ شده در این جلسه، کلیه کارکنان شاغل شبکه بانکی واکسینه خواهند شد. براین اساس باتوجه به ظرفیت‌ها و امکانات درمانی شبکه بانکی مقرر شد، محل و کادر واکسیناتور در شهرهای بزرگ توسط بانک‌ها تعیین و معرفی شوند.

علاوه بر این درخصوص کارکنان شاغل در شهرهای دور از مراکز استانی، هماهنگی‌های لازم با دانشکده‌های علوم پزشکی به عمل می‌آید. در این راستا، علیرضا قیطاسی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها نیز اظهار کرد: واکسیناسیون کارکنان بانکی در اولویت قرار گرفته و پیش بینی شده است که از فردا واکسیناسیون به صورت نمادین شروع شود اما تزریق واکسن به کارکنان بانک‌ها از یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود.

نورنیوز

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدید ها