حساب توییتری «العهد الجدید» جزئیات جدیدی درباره اوضاع جسمی محمد بن نایف ولیعهد سابق عربستان سعودی در داخل زندان منتشر کرد.

نورنیوز-گروه بین‌الملل: حساب توییتری العهد الجدید در توییت هایی نوشت: آنچه در گزارش NBC News درباره وضعیت بن نایف آمده، صحیح است و به آن اضافه می کنیم که محمد بن نایف از قند خون بالا تا سطح بسیار بالایی رنج می برداما هیچ دارویی دریافت نکرده و همین موضوع باعث کاهش تقریبا 22 کیلویی وزن و ابتلا به افسردگی شدید و اختلال روانی او شده است.

حساب توییتری مذکور در ادامه نوشت: محمد بن نایف به شدت شکنجه جسمی شده است. او همچنین از شکنجه روحی رنج می برد و از خواب محروم شده وتا چند روز به حالت دست و پا بسته و حتی چشم بسته رها شده است.

براساس نوشته این حساب توئیتری، محمد بن نایف د واقع با عملیات مرگ آرام روبروست و هدف از آن طبیعی نشان دادن مرگش است که در این صورت اگر بمیرد خواسته بن سلمان است و اگر نمیرد هم تا پایان عمرش ناتوان خواهد ماند و قادر نخواهد بود کارهایش را به تنهایی انجام دهد.

حساب توییتری یاد شده ادامه داد: محمد بن نایف در وضعیت جسمی وخیمی قرار دارد و ما نزدیکی مرگش را بعید نمی دانیم. بین او و مرگ اکنون فقط یک تار مو فاصله دارد.

نورنیوز

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدید ها