سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان روز سه شنبه در یک گزارش مطبوعاتی رژیم صهیونیستی را منبع همه وقایع تلخ و تروریسم دولتی در منطقه خاورمیانه عنوان کرد.

به گزارش نورنیوز - اظهارات اخیر «جورج دیک» سفیر رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان درباره ایران را «گستاخی» عنوان و اضافه شد: حیله گری های رژیم صهیونیستی برای فریب دادن افکار عمومی نمی تواند تاریخ سیاه این رژیم مبنی بر اشغال، ترور و قتل عام را به فراموشی بسپارد. در بخشی از این گزارش آمده است: دلیل کینه توزی رژیم صهیونیستی علیه سردار «قاسم سلیمانی» این بود که وی طرح های خصمانه این رژیم جهت نابودسازی فرهنگ و تمدن اسلامی به دست داعش را برهم زد.

این گزارش افزود : با توجه به سطح بالای روابط برادرانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ، سوء استفاده این فرد ( سفیر رژیم صهیونیستی ) از رسانه های جمهوری آذربایجان نشانه بی احترامی به کشور میزبان و دور بودن رفتار این دیپلمات بی تجربه از عرف سیاسی می باشد .

جورج دیک که به تازگی بعنوان سفیر جدید رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان منصوب شده است ، اخیرا در گفت و گو با برخی رسانه های جمهوری آذربایجان مطالبی را علیه جمهوری اسلامی ایران و شهید سردار قاسم سلیمانی مطرح کرد . سفارت جمهوری اسلامی ایران این گزارش مطبوعاتی را بنا به درخواست برخی رسانه های جمهوری آذربایجان منتشر کرد .

ایرنا

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدید ها